Okolí hotelu

MlýnHotel Cherry se nachází v centru rekreační oblasti Beskydy v obci Horní Bečva v blízkosti místní přehrady a je obklopen čtyřmi lyžařskými areály. Atraktivnost místa zvyšuje blízkost města Rožnov pod Radhoštěm s Valašským muzeem v přírodě, Pustevny, Radhošť a socha Radegast, muzeum Tatra Kopřivnice, Štramberk, Súkenická rozhledna, atd. Více informací z regionu najdete na webu: Turistické informace z Valašska.

Popis ubytování

Pro strávení své dovolené si můžete vybrat ze tří typů ubytování. K dispozici jsou dvou až čtyřlůžkové hotelové pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV, dvou až šestilůžkové bungalovy s vlastním sociálním zařízením a TV, chatky se společným sociálním zařízením. V celém areálu je WIFI připojení na internet. Skupinám jsou pro přednášky k dispozici dvě oddělené místnosti s možností využití digitální projekce.

Možnosti ubytování

pokoj
Hotelové pokoje
Hotelové pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové a disponují vlastním sociálním zařízením (wc, sprchový kout) a TV. Pokoje se nachází v prvním a druhém patře hotelu a jsou dostupné po schodišti. Některé pokoje diponují balkónem.
bungalov
Bungalovy
Bungalovy jsou dvou až šestilůžkové a nachází se v bezprostřední blízkosti hotelu, jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV. V zimních měsících jsou v případě potřeby vytápěny.
pokoj
Podkrovní pokoje
Ve druhém patře hotelu se nachází pokoje se dvěmi ložnicemi, vhodné zejména pro rodiny s dětmi k dispozici až 6 lůžek. Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením a TV. Druhá ložnice je v podkroví dostupná po schůdkách.
chata
Chatky
Chatky jsou vhodné pro nenáročné klienty, kterým vyhovuje turistické ubytování. V chatkách jsou patrové postele. Sociální uzel je v hotelu, přístupný vlastním vchodem. V případě potřeby jsou chatičky vytápěny.